8-1

шкіл по україні

Знайти нас
28courses

програм та курсів

Ознайомитися

LSE - ЦЕ КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ З МІЖНАРОДНИМИ СТАНДАРТАМИ ВИКЛАДАННЯ У КИЄВІ, ЛЬВОВІ ТА ОДЕСІ, А ТАКОЖ В ОНЛАЙН ФОРМАТІ

Набір в групи відкрито!

Курси англійської мови LSE

Курси англійської мови в Києві, курси англійської мови в Одесі, а також курси англійської мови у Львові пропонує для Вас школа The London School of English Group (LSE), яка є лідером освітнього ринку України з 1996 року. Група компаній LSE (Лондонська школа англійської мови) в Києві, Одесі та Львові налічує 8 шкіл. Наші школи присутні на ринку України більше 20 років.

LSE - це група шкіл англійської мови з британськими інвестиціями і кваліфікованою міжнародною командою, для якої головне - якість і результат. Ми пропонуємо курси англійської з носіями мови , щоб Ви навчилися вільно говорити англійською мовою!

Кожен слухач наших курсів англійської мови може бути впевнений у високій якості і результативності навчання, адже завдання нашої команди - навчити Вас і Ваших дітей думати і говорити англійською мовою, як рідною!

Ми пропонуємо: онлайн курси англійської для дітей та дорослих, курси загальної англійської, ділову англійську, розмовну англійську мову для дітей та дорослих, англійську для дошкільнят та дорослих з носіями мови, курси англійської для початківців, підготовку до міжнародних іспитів Cambridge, Pearson та IELTS, підготовку до ЗНО з англійської, корпоративну англійську, розмовні курси та інтенсивну англійську.

Окрім курсів англійської мови, наші школи також пропонують курси німецької та курси французької мов. Для дітей 7-12 років наші школи щорічно пропонують літній мовний табір недалеко від Києва.

НАБІР В ГРУПИ ТРИВАЄ!

Пройдіть вступне тестування онлайн вже сьогодні

Курси англійської мови Київ, Одеса, Львів: переваги навчання в LSE

Курси англійської мови у Києві, Одесі, Львові до Ваших послуг! Ми пропонуємо:

  • Розмовна та ділова англійська мова з носіями мови
  • Заняття на всіх рівнях проводяться виключно англійською мовою
  • Реєстрація на курси англійської продовжується цілий рік
  • Різноманітні додаткові програми та курси
  • Наші викладачі проводять безкоштовну попередню консультацію з визначення рівня англійської мови
  • Всі наші викладачі – носії мови та українські спеціалісти – мають міжнародний досвід роботи та сертифікати в сфері викладання англійської мови CELTA / DELTA

Вас цікавить вивчення англійської з нуля?

Бажаєте покращити Ваш рівень англійської та впевнено спілкуватися англійською в будь-якій ситуації?

Шукаєте курси корпоративної англійської для Ваших співробітників?

Ви або Ваші діти бажаєте вивчати англійську з носіями мови?

Потрібен міжнародний сертифікат для роботи або навчання за кордоном?

Тоді наші курси англійської мови – для Вас!

Наші школи пропонують:

курси англійської для початківців, заняття для підвищення рівня англійської, курси англійської для дітей 3-6 років, англійську для дошкільнят та учнів молодшої та середньої школи, а також англійську для дорослих слухачів, підготовку до ЗНО з англійської, розмовні курси англійської з носіями мови, навчання в будні дні та по суботах. Наші школи є центрами підготовки до міжнародних іспитів IELTS, Pearson Test of English та LCCI, а також Кембриджських іспитів First (FCE), Advanced (CAE), Proficiency (CPE). Окремий напрямок шкіл – корпоративні курси загальної та ділової англійської мови з носіями мови та українськими спеціалістами.

Курси англійської мови в Києві, Одесі, Львові: Ціни

Для того, щоб дізнатися вартість навчання на наших курсах англійської мови в Києві, Одесі та Львові, запрошуємо Вас та Ваших дітей на нашу безкоштовну консультацію. Ціна на курси залежить від рівня англійської та розкладу занять. Після визначення Вашого рівня англійської мови ми зможемо підібрати для Вас оптимальний курс англійської та підказати його вартість.

Курси англійської Київ, Одеса, Львів: Акції та Знижки

На наших курсах англійської мови діють акції та спеціальні пропозиції для вивчення англійської мови. Інформацію про діючі акції, знижки та спеціальні пропозиції Ви можете дізнатися на сайтах кожної з наших шкіл.

Що про нас кажуть

Відгуки наших студентів

Тетяна, 24 роки

Завдяки курсам англійської в "London School of English" я набула впевненості при спілкуванні англійською мовою. Також мені дуже подобається, що викладачі професійно та доступно пояснюють граматику англійської мови, яка до цього була дуже складною темою для мене.

Юля, 7 років

На курсах англійської я займаюся з 3-х років і добре знаю англійську мову. Мені подобається, що коли я подорожую за кордоном, я можу знайомитися з новими іноземними друзями.

news-icon

Наші новини

Читайте наш блог, щоб бути в курсі найактуальніших новин наших шкіл

ielts-icon

Підготовка до IELTS

Міжнародний сертифікат для навчання та роботи закордоном

exams-icon

Міжнародні іспити

Ми готуємо студентів до іспитів Pearson та Cambridge

elementary-icon

Англійська для дошкільнят

Ми навчаємо дітей за програмами Монтессорі та Pingu’s English

corporate-e-icon

Корпоративна англійська

Індивідуально розроблені навчальні програми з урахуванням потреб Замовника