Відповідаємо на розповсюджені запитання

Ми починаємо навчати дітей з одного року. Заняття для дітей такого віку проходять за методикою «Монтессорі» від 2 до 5 разів на тиждень. Для дошкільнят (3 - 6 років), учнів початкової школи (6 - 12 років) і підлітків (12 - 17 років) ми пропонуємо навчання в Дитячому центрі в групах, які займаються 2 або 3 рази на тиждень. Всім бажаючим вивчати англійську мову віком від 18 і старше ми пропонуємо навчання як в групах, так і індивідуально на курсах загальної та розмовної англійської.
У Лондонській школі англійської мови працюють кваліфіковані викладачі - носії мови з Великобританії, США, Австралії, а також українські фахівці. Всі викладачі мають сертифікат CELTA (сертифікат Кембриджського університету, що дає право викладати англійську мову іноземцям). У більшості викладачів екзаменаційних курсів є диплом DELTA (найвища кваліфікація, яку можна отримати в даній області).
Так, ми пропонуємо навчання дітям від 1 до 6 років в міні-групах за методикою М. Монтессорі «Монтессорі» , а також курси англійської мови за програмою Pingu's English .
Переваги навчання:
- ігровий підхід
- використання новітніх технологій навчання
- можливість активної діяльності замість заучування
- комунікативна методика
- спеціально обладнані дитячими меблями приміщення
- індивідуальний підхід до кожної дитини

Ми проводимо набір цілий рік. Маємо 2 семестри на рік: вересень-лютий та лютий-липень. Термін навчання на одному рівні - від 5 до 9 місяців в залежності від рівня і обраної програми. Приєднуватися до груп можна протягом усього семестру. Запис в групи відбувається за результатами безкоштовного вступного тестування.
В одному навчальному році - 2 семестри. Перший починається у вересні, а другий - в лютому. Протягом року передбачені канікули - Різдвяні, травневі та літня перерва з середини липня по вересень.
В основному ми пропонуємо заняття в групах, де як правило від 5 до 14 осіб. Якщо ж Вам підходить тільки індивідуальний графік відвідувань, зателефонуйте в один з наших офісів, де Вас проконсультують з даного питання.
Можливість приєднатися до групи, яка вже почала займатися, є завжди. Щорічно дуже велика кількість студентів (як дітей, так і дорослих) вливається в навчальний потік як в першому, так і в другому півріччі. Однак все залежить від того, наскільки Ваш рівень володіння англійською дозволить це зробити, адже програма вже почалася і з кожним днем ​​група проходить все більше і більше матеріалу. Приходьте до нас на безкоштовне вступне тестування, за результатами якого досвідчений фахівець надасть рекомендації з приводу приєднання до поточної групі.
Якщо дитина пропускає через хворобу 4 і більше занять поспіль, школа робить перерахунок сплачених коштів на підставі довідки з лікувального закладу встановленого зразка.
Для кожного рівня передбачений певний комплект підручників. Він не входить у вартість навчання, його потрібно придбати одноразово на початку курсу, комплект розрахований на весь рівень. Як правило, в комплект входять: підручник та робочий зошит з вправами, посібник з граматики (для слухачів дитячого навчального центру та окремих груп дорослого центру) і адаптована книга для художнього читання. Вартість комплекту і кількість книг в ньому залежить від рівня і становить від 455 грн. Більш детальну інформацію можна отримати за результатом тестування на визначення рівня в одній з наших шкіл.
Кількість і тривалість уроків англійської мови залежать від віку та рівня студента. Стандартно дитячі групи займаються 3 рази в тиждень по 60 - 100 хвилин, дорослі групи займаються 2 або 3 рази на тиждень по 90 або 120 хвилин.
Вартість навчання залежить від багатьох факторів - кількості днів і навчальних годин на тиждень, рівня, часу занять, а також від школи, яка Вам підходить територіально. Завітайте у найближчу до Вас школу на безкоштовну консультацію та тестування, і менеджери проконсультують Вас стосовно розкладу та вартості навчання.
Наша школа успішно здійснює підготовку до ряду міжнародних іспитів: FCE, CAE, CPE, TKT, IELTS, LCCI і Pearson Test of English. Відсоток успішного складання міжнародних іспитів студентами Лондонської школи англійської мови - найвищий в країні.
Так. Кожен семестр ми пропонуємо розмовні курси в будні дні та по суботах. Курс складається з безлічі розмовних завдань, при виконанні яких Ви зможете не тільки поліпшити розмовні навички, а й весело поспілкуватися з цікавими людьми, а також познайомитися з особливостями інших культур. Зазвичай тривалість курсу - 10 уроків, які розділені на теми: Подорожі, Побачення, Робота, Вечірки, Гроші та інші. Курс викладають носії мови.