Ми прекрасно розуміємо важливість та необхідність навичок ефективного спілкування на англійській мові не тільки в повсякденному, але й в діловому оточенні.

Саме тому ми пропонуємо спеціальні умови для навчання співробітників Вашої компанії.

Наша пропозиція для корпоративних клієнтів включає:

Індивідуально розроблені навчальні програми з урахуванням вимог та побажань клієнта

Зручний графік занять, як на території нашої школи, так і в офісі Вашої компанії

Заняття з носіями мови, спеціалістами з міжнародними викладацькими кваліфікаціями

Участь корпоративних клієнтів в програмі лояльності LSE Group

Наші клієнти

Ми співпрацюємо з найвідомішими міжнародними та вітчизняними компаніями, які розуміють необхідність якісного навчання англійській мові своїх співробітників.

Серед наших клієнтів: Міжнародні Авіалінії України, Посольство Канади в Україні, Coca Cola, Систем Кепітал Менеджмент, Джонсон&Джонсон, Фарлеп, Хонда Україна, Пума Україна, LG Electronics, Електролюкс, ІНГ Банк, Укрсіббанк, Телеканал Інтер, фітнес клуб Палестра, ГлаксоСмітКляйн, Cisco Systems, Ciklum, Team Technologies, LouisDreyfus, Сан Гобен та інші.

"Лондонська школа англійської мови" - член Європейської Бізнес Асоціації з 2018 року.

 


Я знаю LSE більше 15 років і увесь цей час я була і є незмінно високої думки про викладацький склад школи та якість викладання. За допомогою школи і я, і багато моїх друзів, знайомих та членів сім'ї готувалися до вступу в іноземні ВУЗи або просто покращували рівень англійської. Коли виникла необхідність організувати корпоративні курси англійської у моїй власній компанії, питання вибору школи для співробітництва взагалі не виникало. Ми звернулися до LSE та дуже задоволені.

Євгенія Тазетдінова, керуюча фітнес-клубу Palestra

 

Наша группа занималась с Дэвидом Пауэллом. Началось все с того, что именно его мне посоветовал человек, мнению которого я доверяю. Так и была найдена LSE. Каждое занятие было организовано очень целостно - как в плане лингвистики/грамматики, так и в плане разговорных тем. Радует, что темы были всегда привязаны к жизни, к актуальным проблемам, к ежедневным ситуациям. Ведь человек сразу же чувствует, в каких ситуациях он может применить новые знания и умения. При этом, в стороне не оставалась и история языка и Британии в целом. Это тоже очень важный момент - знание исторических нюансов и их влияние на язык и культуру очень расширяет кругозор. Кстати, о кругозоре - мы просто в восхищении от того, сколько разного и интересного знает Дэвид! У него на любую тему может быть: "кстати, а вы в курсе, что [...]?" - это очень мотивирует не закрываться в сфере профессиональных интересов, но и развиваться всесторонне. По-моему, это лучший вариант - когда занятия стимулируют не только учить английский, но и в целом поддерживать уровень интеллектуального развития. Спасибо! 

Екатерина

Наша команда

Більше п'ятнадцяти років наші спеціалісти працюють в сфері навчання загальній та діловій англійській мові по всьому світі. Найсучасніші методики навчання англійській мові, професійні викладачі та індивідуальний підхід до вимог кожної компании гарантує високу якість та успіх наших навчальних програм.

Наші пропозиції та програми корпоративної англійської

Всі навчальні програми розробляються індивідуально для кожного клієнта з урахування побажань та потреб компанії. 

Серед наших пропозицій:

Корпоративна англійська в групах та індивідуально 

Навчальні програми загальної та бізнес англійської

Soft Skills English

Тренінги з вивчення та практики навичок, необхідних для успішного функціонування бізнесу: проведення переговорів, ділове листування, підготовка та проведення презентацій та багато інших.   

Тестування для визначення рівня англійської мови в рамках програми мотивації Ваших співробітників

Проведення тестування Ваших співробітників та стандартизація результатів тестування згідно з Загальноєвропейською шкалою рівнів іноземної мови (Common European Framework of References)

Тестування для визначення рівня англійської мови для учнів загальноосвітніх шкіл

Об'єктивне та незалежне тестування учнів загальноосвітніх шкіл для класифікації їх рівня англійської мови згідно з Загальноєвропейською шкалою рівнів іноземної мови (Common European Framework of References)

4 кроки для організації корпоративного навчання англійській мові у Вашій компанії:

Консультація

Ми проводимо попередню консультацію для оцінки потреб та цілей Замовника у вивченні англвйської мови.

Оцінка знань

Досвідчена команда наших викладачів проводить вступний тест для оцінки знань англійської мови кожного співробітника, який бажає навчатися.

Наша пропозиція

Визначивши рівень співробітників, а також бажаний розклад занять та спрямованість курсу, ми готуємо для Замовника детальну пропозицію з вивчення англійської мови.

Навчальний процес

Ми забезпечуємо вивчення англійської з досвідченими та кваліфікованими викладачами, а також контролюємо разом із Замовником процес навчання.

Зв'яжіться з нами, і наші менеджери з корпоративного навчання нададуть Вам детальну інформацію про організацію корпоративних курсів англійської у Вашій компанії.