Літній денний англомовний табір від LSE Group

у 2021 році програма не відбудеться

Літній англійський табір від LSE Group – це літня навчально-розважальна програма, яка поєднує вивчення англійської мови за комунікативною методикою з активним відпочинком. Уроки англійської мови, заняття танцями, тхеквондо та малюванням чергуються з плаванням в басейні, іграми та квестами, під час яких спілкування відбувається на англійській мові. Діти вчаться працювати в команді та проявляти лідерські якості, а також отримують задоволення від практичних занять, підготовки творчих проектів для батьків та спілкування з улюбленими педагогами.

Вік учасників

від 7 до 12 років

Де

Києво-Святошинський район, Житомирська траса, с. Капітанівка, лікувально-реабілітаційний центр ім. В.Т. Гуца.

Коли

червень - липень 2021

Розклад

денний табір з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:00, тривалість однієї зміни - 2 тижні

Наш досвід

LSE Group успішно проводить щорічну дитячу літню англійську програму (English Summer Camp) з 1998 року

Для батьків

перед початком літньої програми для батьків організовуются Дні відкритих дверей, під час яких можна відвідати табір та поставити координаторам цікавлячі запитання

Слідкуйте за фото- та відеозвітами з літнього табору на Instagram сторінці LSE Summer Camp

Фотогалерея

Вашій дитині дуже сподобається в нашому таборі, і ось чому:

Цікава англійська щодня

General English

Щоденний традиційний урок англійської мови тривалістю 60 хвилин. Базуючись на комунікативній методиці, заняття охоплює всі сфери вивчення мови: розмовну англійську, граматику, читання, письмо та аудіювання.

Project English

Заняття, які дають дітям можливість застосувати на практиці знання, отримані на уроках General English, та активізувати свій лексичний запас. Ці уроки англійської мови мають більш розважальний характер. В програму входить виконання практичних завдань - стінгазети, презентації та ін. 

English Extra

Уроки англійської мови, які дают дітям можливість творчо проявити себе в якості продюсера, ведучого радіо програм, видавця газети, дизайнера. Діти розкриють свій творчий потенціал, навчаться генерувати ідеї та працювати у команді.

Спортивні заходи та розважальна програма англійською мовою

Окрім уроків англійської мови діти будуть приймати участь у змаганнях по футболу, бадминтону, теннісу та інших командних іграх. Також батьки зможуть обрати для дитини декілька спортивних та розважальних занять, таких як плавання в басейні, тхеквондо, танці та арт-заняття.

В останній день зміни батьки зможуть відвідати табір, взяти участь у церемонії вручення сертифікатів, а також побачити творчі проекти, підготовлені дітьми та їх викладачами.

Професійна міжнародна команда

В нашому таборі працюють досвідчені вожаті, які завжди допоможуть Вашій дитині в будь-якій ситуації. Англійську викладають кваліфіковані викладачі - як носії мови, так і українські спеціалісти.

Зміни та вартість:

У 2021 році програма не відбудеться

 

Трансфер:

Батьки можуть обрати один з варіантів транспортування дітей до/з місця проведення програми:

  • Самостійний трансфер дитини: батьки самостійно привозять дитину на місце проведення програми (о 8:45) та забирають її (о 16:45).
  • Школа організовує трансфер дітей на шкільному автобусі від м. Політехнічний інститут, Лівобережна, Печерська. Всі автобуси обладнані системою кондиціонування.

Реєструйтесь на зміну та дізнавайтесь деталі у найближчій до Вас школі:

Адреса:

Київ, м. Політехнічний інститут
вул. Боткіна, 4-а

Розклад роботи:

Пн-Пт: 09:00 - 21:30
Сб: 09:00 - 16:00

Адреса:

м. Печерська
бул. Лесі Українки, 30-В

Розклад роботи:

Пн-Пт: 09:00 - 21:00
Сб: 10:00 - 14:00

Адреса:

м. Лівобережна
вул. А. Шептицького, 14

Розклад роботи:

Пн-Пт: 09:00 - 21:30
Сб: 09:00 - 18:00

Часті запитання

Дитина постійно знаходиться в англомовному середовищі, оскільки і викладачі, і вожаті спілкуються тільки англійською мовою. Для дітей 7 років, та для дітей з початковим рівнем англійської всю інформацію вожаті спочатку говорять англійською, а потім перекладають на рідну для дитини мову.
Ми враховуємо побажання батьків при формуванні індивідуального розкладу дитини. Діти можуть разом відвідувати спортивні та розважальні заходи та секції, а також бути в одній групі з вивчення англійської мови за умови однакового рівня володіння англійською мовою.
Так, територія табору знаходиться під постійною охороною.
Дозвілля дітей організовано згідно рівня англійської мови, інтересів, захоплень та талантів дітей. Обов'язковими є відвідування уроків англійської мови, окрім цього батьки та діти мають можливість додати в індивідуальний розклад відвідування спортивних секцій, басейна або творчих занять. У вільний час вожаті організовують дозвілля дітей за допомогою ігор на свіжому повітрі.
Страховка є обов'язковою та включена у вартість путівки. На території табору є медпункт та за необхідності дитині нададуть медичну допомогу при попередньому узгодженні з батьками.
Так, звісно. До початку роботи табору наші школи надають можливість записатися на День відкритих дверей, протягом якого координатори нашого табору проведуть презентацію та екскурсію по території табору, а також дадуть відповідь на запитання батьків.
Програма табору достатньо насичена, тому на ігри на планшеті часу просто не залишається. Стосовно телефонів, за правилами табору вони не заборонені, але ми рекомендуємо залишити телефон вдома, оскільки з дитиною завжди можна зв'язатися через адміністратора табору (всім батькам перед початком зміни надається номер телефону адміністратора).
В таборі організовано 3-разове харчування: легкий сніданок, комплексний обід та полуденок. Меню надається батькам за запитом в офісах наших шкіл.
Денний сон не передбачений програмою.