Іспити Кембриджського університету в основному призначені для тих, хто планує працювати в міжнародних компаніях, де усне та письмове спілкування англійською мовою посідає основне місце. Будь-який з сертифікатів FCE, CAE або CPE підтверджує високий рівень знання англійської мови, що дозволяє вільно спілкуватися з носіями мови як письмово, так і усно.

Ці сертифікати також визнаються багатьма ВУЗами Європи та власнику сертифікату не доведеться складати додаткові мовні іспити при вступі до ВУЗу.

"Лондонська школа англійської мови" пропонує курси підготовки до міжнародних Кембриджських іспитів з досвідченими викладачами-носіями мови, Кембриджськими екзаменаторами.

 

Раді повідомити, що з липня 2014 ми стали офіційним Кембриджським екзаменаційним центром.

 


 

Початок нового семестру - 08 лютого 2021

 

First (FCE) - рівень В2

Кембриджський іспит із загальної англійської мови. Ідеально підходить для тих, кому потрібна англійська для навчання або роботи за кордоном. FCE - ці іспит рівня B2 Загальноєвропейської системи оцінювання (Common European Framework). Іспит FCE розроблений для кандидатів, які володіють письмовою та усною англійською мовою на рівні вище середнього.

Тривалість підготовчого курсу – 8 місяців. По закінченню навчання студенти реєструються на іспит. Через декілька місяців після складання іспиту студенти отримують безстроковий сертифікат міжнародного зразка.

Advanced (CAE) - рівень С1

Іспит для амбіційних професіоналів в діловій та академічній сферах життя. CAE відповідає рівню С1 Загальноєвропейської системи оцінювання (Common European Framework). Це іспит, що визначає просунутий рівень володіння англійською мовою. CAE широко визнається роботодавцями та освітніми закладами як в Україні, так і за кордоном, і розрахований на тих, хто використовує англійську мову у більшості життєвих ситуацій та у професійній діяльності.

Тривалість підготовчого курсу – 8 місяців. По закінченню навчання студенти реєструються на іспит. Через декілька місяців після складання іспиту студенти отримують безстроковий сертифікат міжнародного зразка.

Proficiency (CPE) - рівень С2

Сертифікат найвищого рівня серед Кембриджських іспитів із загальної англійської мови. CPE - це іспит, що підтверджує професійний рівень володіння англійською мовою та відповідає рівню С2 Загальноєвропейської системи оцінювання (Common European Framework). СРЕ розроблений для тих, кому англійська високого рівня необхідна в роботі та навчанні.

Цей рівень наближений до рівня носія мови. СРЕ визнаний практично усіма колледжами та університетами Великої Британії та інших країн.

TKT (Teaching Knowledge Test)

TKT Модулі 1-3 та TKT for Young Learners розроблені спеціально для викладачів англійської мови молодших, середніх та старших навчальних закладів, а також тих, хто тільки планує зв'язати своє майбутнє з викладанням. В процесі складання Модулів оцінюються як знання термінології, так і практичні навички викладання, якими володіє кандидат.

Module 1
Перевірка знань мови, методологія навчання слухачів іноземній мові, навички викладання

Module 2
Планування уроку, а також використання навчальних ресурсів для побудови заняття

Module 3
Регулювання організації навчального процессу

TKT for Young Learners
Оцінка знань та навичок роботи з дитячою аудиторією

Формат
80 завдань, кожне з яких дає 1 балл.