Pearson Tests — це міжнародні іспити з англійської мови для носіїв інших мов. Кандидати, які складають іспит Pearson Test of English, отримують міжнародні сертифікати з англійської мови у відповідності до рівнів володіння англійською мовою, затверджених Радою Європи.

З 1996 року група компаній Лондонська школа англійської мови (ЛСІ груп) є лідером в сфере навчання англійській мові та підготовці до міжнародних іспитів.

З самого початку роботи ми готували дорослих слухачів до міжнародних іспитів з англійської мови.

В 2010 році наша школа стала офіційним центром тестування міжнародного іспиту Pearson Test of English. Цей крок відкрив нові можливості і для наймолодших учнів: можливість отримати міжнародний сертифікат з англійської мови, визнаний багатьма країнами світу. Тепер, коли іспит Pearson став частиною загального навчального курсу, діти та дорослі можуть отримати незалежну оцінку своїх знань, додаткову мотивацію, а також нові можливості для навчання та кар'єри.

З 2016 року наша школа стала офіційним центром тестування міжнародного іспиту з ділової англійської мови - LCCI (London Chamber of Commerce and Industry).

Дізнатися дати та вартість іспитів ви можете на сайті офіційного представника тестів Pearson в Україні - компанії International Language Assessment Centre (ILAC)

Переваги сертифікату Pearson Test of English

Визнаний Міністерством освіти та науки України (наказ №94 від 08.02.2016)

Випускники, які мають сертифікат Pearson рівнів B1 та B2, отримують річну та аттестаційну оцінку з англійської мови - 12 балів

Сертифікат PTE General визнається навчальними закладами та роботодавцями у всьому світі

Міжнародний сертифікат PTE General є безстроковим та не потребує регулярного підтвердження

Іспити Pearson Test of English для дітей та дорослих

PTE General для дорослих та дітей від 13 років

PTE General проводиться для незалежного оцінювання рівня володіння англійською, а також для додаткової мотивації в процесі вивчення англійської мови.

Цей іспит можуть здавати слухачі з будь-яким рівнем знань англійської мови - від початкового до професійного. Саме ця особливість виділяє PTE General серед інших міжнародних іспитів.

Всі рівні PTE General відповідають Загальноєвропейської системи оцінювання (Common European Framework або CEFR) й акредитовані Ofqual (державна організація, яка контролює стандарти і якість іспитів у Великій Британії).

Іспити PTE General:

 • Перевіряють використання усіх мовних навичок (читання, аудіювання, письма, розмовну мову) на практиці, а не тільки здатність складати тести.
 • Базуються на завданнях та ситуаціях з повсякденного життя, таких як написання повідомлень, читання статей в газетах і журналах, участь у побутовій розмові.
 • Дають позитивний досвід й допомагають студентам продемонструвати свої сильні сторони.
 • Визнаються по всьому світі, а сертифікат не має терміну дії.

Найближчий курс підготовки до PTE General

 • Онлайн підготовка до PTE Level 3 (сертифікат рівня В2)
 • Початок курсу: 16 березня 2021
 • Заняття щовівторка та щочетверга з 17:45 до 19:15
 • Навчання на платформі Zoom

Заявка на курс 

PTE Young Learners для дітей 7-12 років

PTE Young Learners - це цікавий та веселий іспит. Він спрямований на те, щоб зробити досвід складання перших міжнародних іспитів незабутнім та мотивуючим дітей до навчання.

Існує чотири рівня іспитів PTE Young Learners:

 • Firstwords (Перші кроки)
 • Springboard (Трамплін)
 • Quickmarch (Швидкий рух)
 • Breakthrough (Прорив)

Усна частина тесту проходить за певним сценарієм, наближеним до реальних життєвих ситуацій. Гра захоплює дітей настільки, що вони можуть відволіктися від напруги та вільно спілкуватися на задані теми. Тести PTE Young Learners - це:

 • Мотивація та впевненість в собі
 • Ситуації, взяті з життя
 • Комунікативна методика
 • Інтеграція усіх чотирьох мовних навичок: читання, аудіювання, письма, говоріння

Тести розроблює та оцінює команда професіоналів, а кандидати, які успішно склали іспит, отримують сертифікат однієї з найвідоміших організацій Великої Британії - Edexel, частини корпорації Pearson.

Набір в групи підготовки до PTE Young Learners відбувається на постійній основі в усіх школах LSE