Курси англійської Київ, Печерськ, м. Печерська: The London School of English

бул. Л. Українки, 30-В

Онлайн курси для дорослих

Онлайн курси для дітей

Курси англійської для дітей

Центр підготовки до ЗНО з англійської

Курси англійської для дорослих

Підготовка до іспитів IELTS, Pearson, Cambridge

Корпоративна англійська

Тренінги для викладачів англійської мови

Лондонська школа англійської мови на м. Печерська пропонує заняття з вивчення англійської для дітей та дорослих, корпоративні курси англійської мови, курси з підготовки до скаладння ЗНО та міжнародних іспитів: Pearson Test of English, IELTS, Cambridge Exams. Наша школа також є офіційним центром тестування Pearson, в якому Ви або Ваші діти можуть скласти міжнародні іспити з загальної та ділової англійської мови Pearson Test of English та LCCI.

Давайте познайомимося

Наша школа є частиною групи компаній "The London School of English Group", що присутня в Україні з 1996 року та представлена 8 мовними школами у Києві, Одесі та Львові. 

Ми пропонуємо: курси загальної англійської, ділову англійську, курси розмовної англійської мови для дітей та дорослих, англійську для дошкільнят та дорослих з носіями мови, курси англійської для початківців, підготовку до міжнародного іспиту IELTS, підготовку та складання іспитів Cambridge та Pearson, підготовку до ЗНО з англійської мови, корпоративну англійську та інтенсиви.

Окрім курсів англійської мови, наша школа також пропонує курси німецької та французької мов. Для дітей 7-12 років наша школа щорічно проводить літню англомовну програму в Київській області.

В нашому центрі кожен зможе підібрати для себе потрібний курс

Діти молодшого та старшого шкільного віку можуть не тільки удосконалювати розмовну англійську, розібратися зі складностями англійської граматики та назавжди закохатися в англійську мову, але й отримати по закінченню курсу міжнародний сертифікатPearson, який допоможе при вступі до українських та закордонних навчальних закладів.

Курси англійської для дорослих ми проводимо як для початківців, так и для тих, хто бажає вдосконалити свою англійську, а також зробити акцент на розмовну та ділову англійську мову.

Наша школа ідеально Вам підходить тому, що:

 • ми розташовані в самому центрі Києва, недалеко від метро Печерська;
 • заняття проходять у світлих, сучасних та комфортних аудиторіях, обладнаних всім необхідними для проведення ефективних уроків англійської мови;
 • всі наші викладачі мають міжнародні сертифікати та дипломи, що підтверджують їх кваліфікацію;
 • заняття проводяться за комунікативною методикою, яка визнана найефективнішою для вивчення іноземних мов у всьому світі;
 • ми займаємося по британській навчальній літературі видавництва Pearson;
 • заняття проводяться як в ранковий, так і в вечірній час в будні та вихідні дні, що зручно як для школярів та студентів, так і для ділових людей, які бажають вивчати англійську мову;
 • ми регулярно організовуємо тематичні заходи для дітей та дорослих, які мають не тільки навчальний, а й розважальний характер, для того, щоб процес навчання не був нудним;
 • ми є офіційним центром тестуванні іспитів Pearson та LCCI, і це дає можливість нашим студентам підготуватися до успішного складання цих іспитів та отримати безстрокові міжнародні сертифікати, визнані навчальними закладами та роботодавцями у всьому світі.

Наші переваги:

 • більше 20 років досвіду роботи у сфері освіти;
 • висока якість навчання;
 • викладачі - кваліфіковані носії мови та українські спеціалісти;
 • ідеальне співвідношення "ціна-якість".

Набір в групи для дітей та дорослих триває

Чекаємо вас у нашій школі!

Про нас говорять

Відгуки наших клієнтів:

Каміла Афанасьєва, 27 років

The London School of English - це справжня школа! Високий рівень викладання, гнучкий підхід до кожного студента. Висловлюю подяку за відмінну організацію навчального процесу, за позитивну атмосферу в стінах школи та особливо — за ідеально підібраний, талановитий колектив Школи. Всім, хто бажає із задоволенням вивчати мову, рекомендую The London School of English!!!

Богдана Петрова, 19 років

Про професіонализм The London School of English я чула вже давно. Але все ж була приємно здивована, коли сама стала слухачем цих курсів. Вже з перших занять розумієш - це то, що треба для успішного та комфортного вивчення мови. Висококваліфіковані викладачі, цікаві уроки.

news-icon

Наші новини

Читайте наш блог, щоб бути в курсі найсвіжіших новин наших шкіл

ielts-icon

Підготовка до IELTS

Міжнародний сертифікат для навчання та роботи за кордоном

exams-icon

Міжнародні іспити з англійської

Ми готуємо слухачів до іспитів Pearson Test of English, First (FCE), Advanced (CAE), а також приймаємо міжнародні іспити у власних офіційних Центрах тестування Pearson та Cambridge ESOL

elementary-icon

Англійська для дітей будь-якого віку

Дошкільний розвиток за системою Монтессорі, англійська для 6-16 років, підготовка до ЗНО з англійської

corporate-e-icon

Корпоративна англійська

Програми навчання, індивідуально розроблені за побажаннями Замовника